SCM11 – ATC ponownie uderza w złoto!


SCM11 wygrały nagrodę „What Hi-Fi”, dla najlepszych głośników podstawkowych w 2013 roku do 1200 funtów …. trzeba zapytać …… dlaczego?
Zacznijmy od tego, że znani artyści, korzystają z głośników ATC, w tym Pink Floyd, Mark Knopfler z Dire Straits, Tom Petty, The Rolling Stones, wymieniamy tylko kilku z nich …… Sony również wykorzystuje ATC w swoim New York Studios podobnie jak Abbey Road , Warner Brothers, Polygram, Naxos i inni ….
ATC (jako firma) została założona w 1974 roku przez ….. wielu ludzi …. na czele z  Billym Woodmanem. To pierwszy przełom w zaopatrywaniu głośników w przetworniki średniotonowe tak wysokiej klasy.
Cytując „What Hi-Fi” ….. „Trudno nie być absolutnie zachwyconym ATC SCM11. To bardzo dobrze zainwestowane pieniądze w dźwięk …. i głośniki wyglądają dobrze. Oczywiście jeśli mówimy o głośnikach, bo istnieje wiele lepszych sposobów na wydanie 1200 funtów ….. ”
Mamy budzącą trwogę gamę głośników ATC na demo w naszym wydawnictwie Stereophonic …. prosimy przyjść i zrozumieć, dlaczego artyści i studia nagraniowe wolą używać ATC jako punkt odniesienia do słuchania muzyki.

 

Artykuł austriackiego wydawnictwa Stereophile dostępny w pełnej wersji poniżej.

 

Recenzja ATC SCM11